Aktualności


PWG – Czas dumy

W Poznaniu przez kilka upalnych miesięcy roku 1929 swoje stoiska zaprezentowało 1427 wystawców. Byli wśród nich przedstawiciele przemysłu ciężkiego i nowoczesnych - jak na tamten czas - technologii.

Zobacz więcej
Jak Twoje buty mogą „wywołać” billboard?

9 października 2018

Niedawno utworzone pojęcie „Pokolenie Z” dotyczy grupy wyjątkowo bliskiej twórcom aplikacji – grupy obytej technologiami i szybko odnajdującej się w różnych środowiskach.

Rebranding

2 września 2018

Marka jest jak imię. Każdy ma swoje i od niego zależy z czym to imię będzie się kojarzyło. Przez osiem lat na rynku przeżyliśmy wiele przygód, które kazały nam zadać sobie pytanie „kim jestem” i “dokąd zmierzam”. Wytrwale szliśmy do przodu zostawiając po sobie ślad profesjonalizmu, wizjonerstwa i odrobiny szaleństwa.

Przerwa na reklamy!

4 lipca 2018

Kiedyś reklamy w telewizji nie były tak irytujące jak teraz. Może to kwestia “kiedyś było lepiej” ale jest kilka czynników, które powodują, że w momencie dżingla zapowiadającego przerwę na reklamę wychodzimy z pokoju a w internecie bez wyrzutów sumienia włączamy Adblock.

Nudna przyszłość AR

4 lipca 2018

Wiele osób nie do końca rozumie czym jest Rozszerzona rzeczywistość (AR). W mediach widzimy obraz AR jako narzędzia do ulepszania rzeczywistości animacjami.