Blog


Rozmiar ma znaczenie

Retopologia modeli 3D to niełatwe zadanie. Rozmiar pliku oraz ilość trójkątów wpływa na funkcjonalność aplikacji Augmented Reality.

Zobacz więcej
Netflix i czil 2.0

31 grudnia 2018

Szybkie łącze internetowe i niższa cena telewizorów dała nam szereg usług streamingowych. Mecze NBA czy NFL, ekstraklasa na mobilnych urządzeniach, czy chociażby Netflix, który właściwie stał się czasownikiem określającym spędzanie czasu wolnego.

Sława jest wieczna i ulega wirtualizacji.

6 grudnia 2018

Niedługo miną dwa lata od śmierci kultowego artysty. Co z tej okazji przygotowało Sony Music Entertainment we współpracy z David Bowie Archive?

Świecidełka i błyskotki – podróż w przyszłość w teorii VR.

29 listopada 2018

Dubaj jest intensywnym ośrodkiem turystycznym, który rozwinął się bardzo szybko w tym kierunku w ciągu zaledwie kilkunastu lat. To strategia tego regionu na okoliczność zbliżającego się wyczerpania zasobów ropy naftowej.

Intensywna randka z Michelle Rodriguez

26 listopada 2018

Rodriguez wchodzi na wyższy poziom i we współpracy z STX Entertainment wykorzystali technologię filmów 180 VR wydając interaktywny film dostępny na większych platformach obsługujących VR.

Where is the…extended reality ?

15 listopada 2018

Mało kto wie, ale jeden z członków zespołu Will.I.Am od zawsze patrzył na branżę muzyczną z szerszej perspektywy.

PWG – Czas dumy

24 października 2018

W Poznaniu przez kilka upalnych miesięcy roku 1929 swoje stoiska zaprezentowało 1427 wystawców. Byli wśród nich przedstawiciele przemysłu ciężkiego i nowoczesnych - jak na tamten czas - technologii.

Jak Twoje buty mogą „wywołać” billboard?

9 października 2018

Niedawno utworzone pojęcie „Pokolenie Z” dotyczy grupy wyjątkowo bliskiej twórcom aplikacji – grupy obytej technologiami i szybko odnajdującej się w różnych środowiskach.

Rebranding

2 września 2018

Marka jest jak imię. Każdy ma swoje i od niego zależy z czym to imię będzie się kojarzyło. Przez osiem lat na rynku przeżyliśmy wiele przygód, które kazały nam zadać sobie pytanie „kim jestem” i “dokąd zmierzam”. Wytrwale szliśmy do przodu zostawiając po sobie ślad profesjonalizmu, wizjonerstwa i odrobiny szaleństwa.

Przerwa na reklamy!

4 lipca 2018

Kiedyś reklamy w telewizji nie były tak irytujące jak teraz. Może to kwestia “kiedyś było lepiej” ale jest kilka czynników, które powodują, że w momencie dżingla zapowiadającego przerwę na reklamę wychodzimy z pokoju a w internecie bez wyrzutów sumienia włączamy Adblock.

Nudna przyszłość AR

4 lipca 2018

Wiele osób nie do końca rozumie czym jest Rozszerzona rzeczywistość (AR). W mediach widzimy obraz AR jako narzędzia do ulepszania rzeczywistości animacjami.