fbpx

Blog


Ciekawostki (9) – Gry VR

1 grudnia 2020

Przez najbliższy czas głównym tematem wpisów będzie gaming, a w szczególności gry VR. W tym tygodniu prezentujemy kilka newsów z branży gamdev. Zapraszamy do lektury!

Ciekawostki – gry, gry VR i nie tylko

1 grudnia 2020

O najważniejszych wydarzeniach ze świata gier, wynalazkach urozmaicających VR i nie tylko!

Ciekawostki – gry VR i nie tylko

2 listopada 2020

Owady, gangsterskie porachunki, czy symulator lotów Boeingiem? O tym i innych rzeczach możecie przeczytać w naszym najnowszym wpisie.

Ciekawostki ze świata VR (8)

28 września 2020

Konferencja Facebook Connect napawa nadzieją twórców VR. Lepsza rozdzielczość gogli Oculus Quest 2 oraz niższa o prawie $100 cena obniża próg wejścia dla adeptów immersyjnych treści. W tym wpisie przybliżymy parę ciekawostek z branży VR (Virtual Reality).

Augmented Reality – okulary AR

15 września 2020

Tematem tego wpisu są okulary AR. Okulary, których Augmented Reality ma być integralną częścią muszą stawiać czoła kilku technologicznym przeszkodom jak moc obliczeniowa urządzenia czy latencja.

Ciekawostki ze świata VR (7)

8 września 2020

W tym wpisie skupimy się bardziej na VR (Virtual Reality).  Zapraszamy do lektury.

Augmented Reality – Interaktywne opakowania

2 września 2020

Coraz więcej marek, decyduje się na interaktywne opakowania, które w połączeniu z filtrami na Instagramie czy dedykowaną aplikacją mogą urozmaicić user journey. Naszym zdaniem daje to niesamowity potencjał do opowiadania ciekawych historii i angażowania klientów do zakupu nowych produktów.

WebAR – Augmented Reality w przeglądarce

30 sierpnia 2020

AR w przeglądarce to jedna z najbardziej obiecujących gałęzi rozszerzonej rzeczywistości. Przed Wami krótki przegląd implementacji WebAR z ostatnich miesięcy!

Czy warto inwestować w Augmented Reality

11 sierpnia 2020

Czy warto inwestować w Augmented Reality? Czy Augmented Reality to zbawienie dla firmy? Jaki jest ROI Augmented Reality?

Ciekawostki – Augmented Reality i Virtual Reality (6)

11 sierpnia 2020

Kolejny wpis dotyczący ciekawostek ze świata Augmented Reality i Virtual Reality.

Trendy w marketingu – Augmented Reality (AR)

17 lipca 2020

Dziesięć lat temu robiliśmy zdjęcia rzeczom. Minęła dekada, a za sprawą selfie rozwinęliśmy nawyk robienia zdjęć sobie na tle rzeczy.

Ciekawostki AR i VR (5)

27 kwietnia 2020

Dla branży AR i VR czas pandemii jest bardzo obfity w realizacje. Podczas lockdownu, który dotyka wiele gałęzi gospodarki warto szukać rozwiązań, które mogą pomóc zmniejszyć jego skutki.

Ciekawostki AR i VR (4)

18 marca 2020

Zapraszamy do lektury kolejnego wpisu o nowościach w branży AR (Augmented Reality) i VR (Virtual Reality).

Ciekawostki AR (3)

10 lutego 2020

Zapraszamy do lektury kolejnego wpisu o nowościach w branży AR (Augmented Reality) i VR (Virtual Reality).

Rozmaitości Volkswagena

9 stycznia 2020

Uwielbiali go hippisi, ale także zwalczani przez nich kapitaliści. Dla tych pierwszych były symbolem wolności i nowego świata pełnego możliwości, nie znającego przywiązania do ziemi i codziennej rutyny.

Pickle Rick AR

3 grudnia 2019

Nowy sezon przygód pijanego mistrza w byciu Rickiem i jego zahukanego wnuczka, przemierzających razem niezliczone wymiary stał się faktem. A wydawało się, że nigdy nie nadejdzie.

Ciekawostki AR (2)

5 listopada 2019

AR i VR zyskują coraz większą popularność. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić naszym zdaniem najciekawsze ciekawostki AR z ostatniego miesiąca.

Dubai Index 2019

24 października 2019

Dubai Index 2019 to drugi wyjazd, na którym byliśmy obecni w ramach projektu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Facebook – reklamy AR. Nowy poziom w tworzeniu contentu.

24 października 2019

Interaktywne reklamy AR na Facebooku to duży skok do przodu. Memy i zdjęcia kotów mogą nie wystarczyć by wyróżnić się na wallach klientów .

Nie wszystko VR co się świeci

26 lipca 2019

Często spotykamy się z różnicą w interpretacji pojęć VR czy filmy 360. W tym wpisie przedstawimy część zagadnień i różnic między VR, 360, a 360VR.

Demokracja multimedialna, czyli wirtualna wycieczka po polskim parlamencie

9 lipca 2019

Wirtualna wycieczka po polskim Sejmie jest kolejnym, napawającym dumą sukcesem 3R Studio Mobile. To także szansa na powrót do korzeni parlamentaryzmu i przypomnienie szerokiej publiczności prawdziwego sensu demokracji.

Filtry AR, Instagram i social media game

11 kwietnia 2019

Dzięki coraz większej ilości twórców filtrów - Filtry AR pozwalają użytkownikom Instagrama i Facebooka zabłysnąć jeszcze bardziej. W przenośni i dosłownie.

Cofnąć czas?

8 kwietnia 2019

Eksploruj ostatnie 11 minut i 11 sekund życia małej stacji kosmicznej. ElevenEleven pozwoli manipulować czasem i 6 historiami.

Na ramionach olbrzymów.

3 kwietnia 2019

Opanowawszy tradycyjne sposoby promocji marki, której symbolem stał się kultowy znaczek, nie przestał poszukiwać nowych płaszczyzn komunikacji. Dzięki temu, ta oszałamiająca opowieść o innowacyjności przecina się w tym momencie z losami naszej firmy.

Rozmiar ma znaczenie

30 stycznia 2019

Retopologia modeli 3D to niełatwe zadanie. Rozmiar pliku oraz ilość trójkątów wpływa na funkcjonalność aplikacji Augmented Reality.

Netflix i czil 2.0

31 grudnia 2018

Szybkie łącze internetowe i niższa cena telewizorów dała nam szereg usług streamingowych. Mecze NBA czy NFL, ekstraklasa na mobilnych urządzeniach, czy chociażby Netflix, który właściwie stał się czasownikiem określającym spędzanie czasu wolnego.

Sława jest wieczna i ulega wirtualizacji.

6 grudnia 2018

Niedługo miną dwa lata od śmierci kultowego artysty. Co z tej okazji przygotowało Sony Music Entertainment we współpracy z David Bowie Archive?

Świecidełka i błyskotki – podróż w przyszłość w teorii VR.

29 listopada 2018

Dubaj jest intensywnym ośrodkiem turystycznym, który rozwinął się bardzo szybko w tym kierunku w ciągu zaledwie kilkunastu lat. To strategia tego regionu na okoliczność zbliżającego się wyczerpania zasobów ropy naftowej.

Intensywna randka z Michelle Rodriguez

26 listopada 2018

Rodriguez wchodzi na wyższy poziom i we współpracy z STX Entertainment wykorzystali technologię filmów 180 VR wydając interaktywny film dostępny na większych platformach obsługujących VR.

Where is the…extended reality ?

15 listopada 2018

Mało kto wie, ale jeden z członków zespołu Will.I.Am od zawsze patrzył na branżę muzyczną z szerszej perspektywy.

PWG – Czas dumy

24 października 2018

W Poznaniu przez kilka upalnych miesięcy roku 1929 swoje stoiska zaprezentowało 1427 wystawców. Byli wśród nich przedstawiciele przemysłu ciężkiego i nowoczesnych - jak na tamten czas - technologii.

Jak Twoje buty mogą “wywołać” billboard?

9 października 2018

Niedawno utworzone pojęcie „Pokolenie Z” dotyczy grupy wyjątkowo bliskiej twórcom aplikacji – grupy obytej technologiami i szybko odnajdującej się w różnych środowiskach.

Rebranding

2 września 2018

Marka jest jak imię. Każdy ma swoje i od niego zależy z czym to imię będzie się kojarzyło. Przez osiem lat na rynku przeżyliśmy wiele przygód, które kazały nam zadać sobie pytanie „kim jestem” i “dokąd zmierzam”. Wytrwale szliśmy do przodu zostawiając po sobie ślad profesjonalizmu, wizjonerstwa i odrobiny szaleństwa.

Przerwa na reklamy!

4 lipca 2018

Kiedyś reklamy w telewizji nie były tak irytujące jak teraz. Może to kwestia “kiedyś było lepiej” ale jest kilka czynników, które powodują, że w momencie dżingla zapowiadającego przerwę na reklamę wychodzimy z pokoju a w internecie bez wyrzutów sumienia włączamy Adblock.

Nudna przyszłość AR

4 lipca 2018

Wiele osób nie do końca rozumie czym jest Rozszerzona rzeczywistość (AR). W mediach widzimy obraz AR jako narzędzia do ulepszania rzeczywistości animacjami.

WE ARE NOW

[click to follow]