fbpx

Dubai Index 2019


Blog / Aktualności 24 października 2019

Dubai Index 2019 jest jednym z kilku tego typu wydarzeń, odbywających się każdego roku w Dubaju.

Targi i konferencje dla branży wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz szeroko rozumianego designu gromadzą co roku na Bliskim Wschodzie największą ilość projektantów oraz dostawców usług.

Gospodarna Wielkopolska

To także, drugie targi w Dubaju, na którym byliśmy obecni w ramach wyjazdu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego –  wyjazdu w ramach projektu “Gospodarna Wielkopolska”.

Projektowanie i sprzedaż nieruchomości w Dubaju.

Projektowanie i wyposażanie wnętrz to dziedzina, która jak chyba nigdzie na świecie, w Dubaju ma się dobrze. W końcu, wybudowane (być może w lekkim nadmiarze) mieszkania trzeba doprowadzić do użyteczności i docelowo – sprzedać.

Czas to pieniądz

Nie jest to zadanie łatwe. Dubaj mimo swojej fotogeniczności jest odległą i upalną destynacją. Te fakty utrudniają przeprowadzanie prezentacji. Dla ludzi zajętych, podróż w celu obejrzenia kilkunastu nieruchomości na drugim końcu świata może być zbyt czasochłonna.

Podczas tego wyjazdu prezentowaliśmy nasze narzędzia służące prezentacji wnętrz właśnie – tych już zrealizowanych jak i dopiero projektowanych.

aVRound i WebVR

W tym celu stworzyliśmy aVRound. Jest to nowy brand, który ma na celu dostarczenie immersyjnych prezentacji WebVR. Prezentacje te są oparte o zdjęcia 360VR lub o specjalnie przygotowane przez  projektantów i architektów rendery CR ze scen 3D.

Treści, które mogą być oglądane za pomocą gogli są już obecne od dłuższego czasu, natomiast to co odróżnia produkty aVRound to stereoskopia. Dzięki niej, użytkownicy prezentacji 360VR mogą odczuć głębię obrazu i przenieść się dzięki temu w dowolne miejsce na ziemi.

Jakiś czas temu opisaliśmy krótką historię oraz różne interpretacje terminu VR.

Więcej szczegółów na naszym blogu.

Do klientów naszych realizacji należą m.in Mercedes-Benz Trucks oraz Sejm RP.
Te wirtualne prezentacji, kolejno najnowszej ciężarówki – Actros oraz budynku Sejmu cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników targów – zarówno dzieci, młodzieży, dorosłych jak i osób starszych.

O tym w jaki sposób prezentacja WebVR wpływa na wizerunek firmy można przeczytać na przykładzie case study dostępnym tutaj>


WE ARE NOW

[click to follow]