XR Sales Director

Kariera w 3R Studio

XR Sales Director
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: 3R/2018/07/7

VR, AR (XR), modelowanie 3D, aplikacje mobilne.

Jeśli to Twoja bajka, do której chciałbyś dopisać nowe, ciekawe rozdziały, zrób pierwszy krok – skontaktuj się z nami.

Być może pamiętasz (a być może nie :) ), jak w 2015 roku jedna z poznańskich firm została zaproszona przez Google do swojej hedkwatery w USA, aby pobawić się prototypowym wtedy Google Tango. To byliśmy my. Już wtedy zauważono nas dzięki naszym przełomowym realizacjom z zakresu VR/AR. I nadal idziemy do przodu. Dlatego możemy zaoferować Ci dynamiczny rozwój, pracę nad bardzo ciekawymi projektami, dostępny samochód służbowy, świetną atmosferę i oczywiście atrakcyjną pensję + benefity pozapłacowe.

Zrób wstęp, podeślij coś ciekawego na swój temat i pokaż nam co potrafisz. Spotkajmy się w naszej siedzibie w Poznaniu na Młyńskiej 12.

Obowiązki

 • opracowanie strategii rozwoju i planów sprzedażowych
 • aktywne pozyskiwanie klientów na projekty wykonawcze i podwykonawcze
 • reprezentowanie firmy podczas targów/eventów krajowych i międzynarodowych
 • opracowanie zasad współpracy z zewnętrznymi handlowcami
 • współpraca z teamem kreatywnym, prowadzenie negocjacji handlowych
 • nadzór nad przygotowaniem oferty
 • współpraca z prawnikiem
 • ścisła współpraca z właścicielami firmy

Wymagania

 • umiejętność budowania biznesowych relacji
 • znajomość zagadnień branży AR/VR/3D oraz pochodnych
 • umiejętności negocjacyjne, doświadczenie na podobnym stanowisku
 • wysokie umiejętności organizacyjne
 • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 • mile widziana znajomość zagadnień IoT oraz innych języków obcych

Benefity

Benefity

APLIKUJ!

Wyślij swoje CV na adres: careers@3rstudio.com

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 3R Studio Mobile Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

3R Studio

W 3R Studio od 2010 tworzymy kompleksowe, interaktywne rozwiązania 3D dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych, innowacyjne aplikacje AR i VR, a także zaawansowane modele w środowisku 3D.

Od dawna fascynuje nas możliwość łączenia światów realnego i wirtualnego, o czym najlepiej świadczą nasze dotychczasowe realizacje. Potrafimy w pełni odtworzyć każdą przestrzeń, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – łącząc piękno z możliwościami zaawansowanej interakcji.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 3R Studio Mobile Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 3R Studio Mobile Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@3rstudio.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje ¬dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jednego roku a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres trzech lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres pięciu lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@3rstudio.com.