fbpx

Klienci


Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen w pierwszym kwartale 2019 roku był najczęściej kupowaną marką w Europie. Lider wyznacza trendy, stąd naturalne jest wdrożenie VR jako narzędzia do wspierania sprzedaży i marketingu.

Przygotowaliśmy wirtualną prezentację typów zabudowy modelu Crafter, z uwzględnieniem informacji kontekstowych, dotyczących wyposażenia pojazdów. Bezpośredni link do aplikacji na stronie koncernu i dedykowany projekt cardboardu, składają się na unikalne narzędzie promocyjne i szkoleniowe.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Mercedes-Benz Trucks

Marka “Mercedes-Benz” jest w koncernie Daimlera synonimem produkcji wysokiej jakości, innowacyjnych samochodów. Na całym świecie w ponad 50 zakładach produkcyjnych i montażowniach, a także 6300 punktach serwisowych i sprzedaży samochodów osobowych i użytkowych pracuje 280 000 ludzi bezpośrednio związanych z pojazdami.

Przygotowaliśmy wirtualną prezentację nowego modelu Actrosa. Nasze narzędzie ułatwia poznanie wszystkich nowinek technologicznymi, którymi został naszpikowany. Wraz z towarzyszącym aplikacji cardboardem, służy zarówno do celów szkoleniowych, dla przedstawicieli handlowych jak i do celów prezentacyjnych, np. w ramach targów.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Kancelaria Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

Przygotowaliśmy wycieczkę po budynku sejmowym, ze szczególnym uwzględnieniem elementów architektury i historii, prezentowanych dodatkowo przez lektora. Wygodny dostęp przez stronę internetową w połączeniu z dedykowanymi goglami, umożliwia immersyjną prezentację budynku na całym świecie.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Na zapowiedź Polskiej Wystawy Gospodarczej 2019 przygotowaliśmy we cztery aplikacje. Dwie z nich stworzone zostały z użyciem technologii rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality – AR). Ideę oraz identyfikację wizualną PWG opracowało Kiwigroup, a pawilon i wystawę zaprojektował i wyprodukował TENGENT.

Osoby odwiedzające pawilon na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie mogły skorzystać z lustra oraz okna AR, obejrzeć interaktywny komiks na ekranie dotykowym oraz poznać lepiej historię Polski na dedykowanych stanowiskach

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Wydawnictwo Naukowe PWN

W ramach działalności wydawniczej PWN konsekwentnie stawia na rozwój technologii i innowacyjność swoich produktów. Nakładem wydawnictw Grupy ukazuje się ponad 500 tytułów rocznie i to zarówno publikacje książkowe, jak również e-booki oraz produkty multimedialne.

Nasza aplikacja jest dodatkiem do książki E-MARKETING, innowacyjnym rozwinięciem podrozdziału Augmented Reality. Interaktywne obiekty 3D wyświetlające się nad okładką i/lub  nad wizytówkami współautorów mają na celu ukazanie AR jako atrakcyjnego narzędzia marketingowego.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Raben

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Aplikacja “Rabenity” służy do łatwego wyjaśniania usług nowym klientom i jest wymieniana jako jeden z najlepszych przykładów zastosowania techniki rzeczywistości rozszerzonej w sektorze aplikacji mobilnych dla przemysłu.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Hortex

Jedna z największych, najlepiej rozpoznawalnych i obdarzona największym zaufaniem polska marka. Lider na krajowym rynku mrożonych warzyw i owoców, wicelider na rynku soków, nektarów i napojów.

Aplikacja rozszerzonej rzeczywistości „Giercownia Leona” to przygodowa gra zręcznościowa dla najmłodszych użytkowników smartfonów, promująca soczki dla dzieci „Leon”.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Wydawnictwo Nowa Era

Największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy nauczania. Ofertę uzupełniają nowoczesne rozwiązania informatyczne, oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą oraz produkty z obszaru specjalnych potrzeb edukacyjnych.

Aplikacja OcoolAR to pionierska inicjatywa edukacyjna z zakresu rozszerzonej rzeczywistości  – wybrane rozdziały podręczników „Wczoraj i Dziś” i “Tajemnice Przyrody” doładowane zostały interaktywnymi treściami. Aplikacja dostępna za darmo na Google Play i Apple AppStore.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Projekt LAB

Eksperymentalna przestrzeń i undergroundowy klub muzyczny w Poznaniu

Przestrzeń eksperymentalna posiadła narzędzie informujące o jej aktywnościach. Ta mobilna aplikacja jest nowatorską ilustracją klubu i stanie się kanałem komunikacji na temat szczególnych eksperymentów prowadzonych w trakcie regularnej działalności.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Fundacja Orange

Fundacja Orange działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy zachęca młodych do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze, budowania społeczności przy wykorzystaniu nowych technologii.

Aplikacja rozszerzonej rzeczywistości  „Mega Dzień Dziecka”. Po zeskanowaniu na telefonie pokazują się postaci znane z programów Fundacji Orange – Julka, Kuba i Psotnik w 3D.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Miasto Poznań

Współpracujemy z Biurem Promocji Miasta nad nowoczesnym wizerunkiem miasta z wykorzystaniem wirtualnych technologii

Przygotowaliśmy stacjonarną instalację rozszerzonej rzeczywistości, która była główną atrakcją na stoisku Miasta Poznań w Strefie Kibica podczas EURO 2012.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Budowana kolekcja sztuki współczesnej jest zapisem dynamicznych zjawisk i procesów, zachodzących lokalnie i globalnie. Muzeum tworzy przestrzeń spotkań, wzajemnej inspiracji i refleksji, wychodzących poza obszar sztuki, lecz zawsze znajdujących w niej swoje źródło.

Wystawa „Miasto na sprzedaż” była częścią festiwalu „Warszawa w budowie”, trwającego od października do grudnia 2012 roku. Dzięki przygotowanym przez nas aplikacjom każdy mógł odbyć podróż w czasie i skonfrontować stan obecny z wizjami przyszłości.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Stary Browar

Stary Browar to jedyne w swoim rodzaju żywe centrum miasta, odwiedzane przez blisko 10 milionów osób rocznie. Jest miejscem pełnym prawdziwych i inspirujących historii, które tworzy każdy, kto przekroczy jego ceglane progi.

Wayfinder – autorski system nawigacji 3D dla budynków. Stworzony z największą starannością model 3D obiektu Stary Browar służy zarówno w ich aplikacji mobilnej jak i na dużych, dotykowych ekranach zainstalowanych na obiekcie.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Aplikacja „Ożyw zająca” to połączenie tradycyjnej zabawy z dzieckiem z technologią AR. Powstała na zamówienie Starego Browaru w Poznaniu, miejsca, które od lat docenia i rozwija nowe technologie.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

Muzeum prowadzi działalność naukową, badawczą, wydawniczą oraz popularyzatorską, czynnie współpracuje na tych polach ze swoimi partnerami.

Współkreowaliśmy i zrealizowaliśmy pierwszą w Polsce wirtualną makietę historyczną w postaci mobilnej aplikacji AR/3D. “Gniezno 3D” otrzymało nagrodę za najlepszą aplikację edukacyjną MobileTrends Awards w 2013 r.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Collegium Da Vinci

CDV to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Poznaniu. Od 20 lat działa na polskim rynku edukacyjnym i w tym okresie stała się jedną z wiodących szkół wyższych w Wielkopolsce.

W wyniku nawiązania współpracy z uczelnią utworzono przedmiot nauczania „Mobilna grafika 3D”, który mieliśmy przyjemność wykładać. Współpraca ta zaowocowała także eksperymentalną inicjatywą twórczą – projektem KalendARz.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Platige Image

Wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów specjalnych współpracujące z z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

Realizacja interaktywnej instalacji rzeczywistości rozszerzonej na EURO 2012 z przeznaczeniem na targi ITB w Berlinie. Stworzyliśmy dynamiczne animacje na modelach 3D stadionów, autorski system zapisu zdjęć na serwerze z zastosowaniem tokenów QR.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Politechnika Poznańska

Projekt studentów Politechnika Poznańskiej na jeden z najbardziej znanych niemieckich wyścigów międzyuczelnianych organizowanych przez Hochschule für Angewandte Wissenschaft und Kunst (HAWK) w Hildesheim.

Jako sponsor drużyny 3R Studio ułatwia zespołowi zdalną prezentację projektu w rzeczywistości rozszerzonej za pomocą naszej przeglądarki AR.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Lorenz

Lorenz Snack-World znajdziesz w całej Polsce. Główna siedziba mieści się w Sadach koło Poznania, natomiast fabryka znajduje się w Stanowicach pod Wrocławiem.

Na potrzeby specjalnej kampanii promocyjnej, przygotowaliśmy grę zręcznościową „Rzuty wolne”, z orzeszkami NIC NACS „odgrywającymi” role piłkarzy.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

Slapa Oberholz Pszczulny Architekten

Od prawie 30 lat architekci J.M. Slapa, H. Oberholz i Z. Pszczulny rozwijają i realizują wspólne projekty do celów administracyjnych, handlowych, przemysłowych i mieszkaniowych, w tym lotnisk i stadionów sportowych.

Przygotowaliśmy prezentację architektury budynku w jego docelowej lokalizacji, z uwzględnieniem m.in. aktualnej pozycji słońca, pory dnia itp.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

You Nick

YouNick to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. Od 10 lat stanowi miejsce rozwoju dla innowacyjnych ludzi, pomysłów i biznesów.

Odtworzyliśmy w 3D bryłę budynku i wnętrza parku technologicznego na potrzeby interaktywnej prezentacji przestrzeni użytkowej.

ZOBACZ W PORTFOLIO >

WE ARE NOW

[click to follow]