3R Studio

3R Studio zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości interaktywnych rozwiązań 3D na potrzeby urządzeń mobilnych, stacjonarnych i VR, a także profesjonalnym modelowaniem grafik 3D. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, pomagamy im wykorzystać współczesne urządzenia komputerowe w sferze promocji, w reklamie i sprzedaży. Każda nasza realizacja jest indywidualnym projektem, pozwalającym na generowanie korzyści istotnych dla odbiorców naszych usług i produktów.

Naszą misją jest zaprezentowanie potencjału, jaki drzemie w dzisiejszych smartfonach i tabletach. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformy Android oraz iOS, opierających się na zaawansowanych technologiach oraz nowatorskich rozwiązaniach.

Stawiamy na rozwój. Dlatego nie stronimy od eksperymentów. Uwzględniając dynamiczny rozwój branży mobilnej łączymy technologiczne możliwości urządzeń z różnymi koncepcjami ich wykorzystywania, tworząc funkcjonalne prototypy potwierdzające unikalność naszej oferty.


W dniach 23-27.12.2017 uczestniczyliśmy w misji gospodarczej do Tanzanii.

Prezentowaliśmy najnowszą ofertę z zakresu aplikacji i filmów 360 na gogle VR, aplikacje AR na platformę Tango oraz nasze wcześniejsze realizacje.

Więcej informacji o wyjeździe znajduje się na stronie : Tanzania Trade Show

Projekt współfinansowany przez:


W naszej instytucji realizowane jest przedsięwzięcie:

„staże i szkolenia praktyczne pracowników/nic naukowych jednostek naukowych i pracowników/nic naukowych, dydaktycznych naukowo-dydaktycznych uczelni w przedsiębiorstwach z obszaru it”

Realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego program operacyjny Kapitał Ludzki. Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki. Działanie 8.2 Transfer Wiedzy poddziałanie 8.2.1 Wsparcie Dla Współpracy Sfery Nauki i Przedsiębiorstw.

www_3rstudio_dodatek_do_ONAS_efs_o_stazystach_03

Zobacz naszą ofertę