fbpx

Filtr Instagram – Dzika Korea


Borixon to jedna z ważniejszych postaci polskiego rapu. Artykuł o tym dlaczego napisało Newonce. My zaś napiszemy parę słów tym co łączy Borixona z branżą technologii.

Wizjonerstwo

Od ponad 20 lat Tomasz Borycki wyprzedzał swoje czasy. W branży rapowej często spotyka się z to z krytyką, ponieważ słuchacze często dzielą się na tych ze “starej szkoły” i “nowej szkoły”.

Źródło: empik.com
Źródło: forinstudio.com

Wyznaczanie trendów Borixona jednak odnalazło się w XXI wieku, gdzie futurystyczne wizje muzyczne i promocyjne można łączyć z futurystycznymi narzędziami. W ten oto sposób można śmiało powiedzieć, żę Borixon jest jednym z pionierów promowania technologii VR i AR w Polsce.

Chillwagon

Po Gangu Albanii przyszedł czas na kolejny duży projekt – Chillwagon. Stworzenie rapowego boys bandu mającego w swoim składzie takie osoby jak Żabson, Kizo, Reto, Qry czy Zetha narobiło szumu w polskim rapie.

INSTAGRAM: chillwagon

Źródło: forinstudio.com

Cardboard VR

W ramach preorderu płyty, studio Forin zaprojektowało fenomenalny zestaw cyfrowego podróżnika. Chillwagon dodał bowiem gogle cardboard. Wyprzedany w ilości 15 000 sztuk (stając się złotą płytą) album sprawił, że taka sama ilość osób ma teraz narzędzie do oglądania w domowym zaciszu treści VR.

Instagram i filtry

I tu dochodzimy do sedna wpisu, bo jak można zauważyć, Borixon jako jeden z niewielu ewangelistów nowych technologii w branży rozrywkowej w ramach nowego projektu z Reto – Dzika Korea, wprowadza do akcji promocyjnej filtry na Instagram, które pozwalają fanom ożywić okładkę, a właściwie pobudzić do życia fikcyjną (?) postać

Efekty prac można zobaczyć pod tym linkiem.

Jeśli widzisz potencjał w zastosowaniu filtrów dla swojej marki – napisz do nasWE ARE NOW

[click to follow]