fbpx

Filtry na Instagram dla marki LESS_


Less to aplikacja dla wszystkich, którzy chcą zmniejszyć liczbę rzeczy w szafie i cieszyć się minimalizmem.

Kiedy niedawno dowiedzieliśmy się, że będziemy współpracować z Less ucieszyliśmy się, ponieważ mogliśmy zarówno szerzyć zasięg technologii AR za pomocą współpracującymi z nimi influencerami ale też wspierać rozwój polskich firm, którym zależy na zrównoważonym rozwoju.

Inspiracje

Proces tworzenia efektów polegał na zapoznaniu się z twórczością i preferencjami Influencerów. Zadanie nie było łatwe, ponieważ Less chciało zrobić im niespodziankę.

Niektóre z użyć filtrów
Niektóre z użyć filtrów

Dla każdego coś dobrego

Mimo tego, że marketing filtrów AR pozwala na wiele, zdecydowaliśmy się stworzyć proste i subtelne rozwiązania nawiązujące do kluczowych elementów identyfikacji wizualnej influencerów. W ten oto sposób fani Leny Moonlight mogą dodać do swojej buzi gwiazdki i księżyce, fani Pani Ekscelencji sprawdzić jak wyglądaliby z kolczykiem w nosie, fani Ekipy Friza – stać się miniaturką ich filmów na Youtube.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram
Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Różnorodność

Oprócz personalizacji filtrów, staraliśmy się stworzyć efekty różnorodne, które fanów filtrów zachęcą do testowania różnych rzeczy. Oprócz efektów świetlnych i poświat na buzi, użytkownicy mogą stanąć między grafikami roślin (Malwina Wedzikowska), być na chwilę na planie teledysku “Związek X” Honoraty Skarbek, stanąć przed lustrem z salonu Jessiki Mercedes czy sprawić sobie tatuaże na twarzy z claimem firmy Less – Less is more.

Galeria filtrów dla influencerów marki LESS

Friz Ekipa

Pani Ekscelencja

Lena Moonlight

Tattoo

Maffashion

Malwina Wedzikowska

Less is more

Jessica Mercedes

Wersow

Funkcje

Dostępność

Każdy użytkownik Instagrama z dostępem do internetu będzie mógł zobaczyć efekt. Większość telefonów na rynku obsłuży efekt AR.

Zasięg i rozpoznawalność

Oprócz fanów artysty / marki, każda osoba, która obejrzy, użyje efektu i udostępni video w swoim stories staje się gałęzią zwiększającą zasięg i rozpoznawalność dzięki informacji o tym, z jakiego profilu pochodzi dany efekt.

Interaktywność

Efekty AR rozpoznają ruchy oczu oraz ust, przez co fani o zacięciu aktorskim będą mogli tworzyć ciekawe improwizacje w swoich stories.

Jeśli widzisz potencjał w zastosowaniu filtrów dla swojej marki – napisz do nasWE ARE NOW

[click to follow]