fbpx

Stary Browar – Wayfind3R


Wayfinder – autorski system nawigacji 3D dla budynków. 

Stworzony z największą starannością model 3D obiektu Stary Browar służy zarówno w ich aplikacji mobilnej jak i na dużych, dotykowych ekranach zainstalowanych na obiekcie.

Dla naszego wieloletniego klienta – wyjątkowego centrum komercyjno-kulturowego – wdrożyliśmy autorski system nawigacji 3D dla budynków. Stworzony z największą starannością model 3D obiektu Stary Browar służy zarówno w ich aplikacji mobilnej jak i na dużych, dotykowych ekranach zainstalowanych na obiekcie.

Użytkownicy ekranów podchodzą do nich by sprawdzić, gdzie jest sklep, którego szukają aby następnie otrzymać czytelną informację jak do niego dotrzeć. Czytelność i łatwość instrukcji nawigacji realizowana jest poprzez przejrzysty model 3D całego obiektu.

Nawigacja początkowo pokazuje widok z dokładnie takiej perspektywy, jaką ma użytkownik przed nią stojący. Owocuje to bardzo dużą sprawnością jej obsługi.

WAYFIND3R zaczytuje wszystkie informacje z CMSa wspólnego także dla strony www i aplikacji mobilnej.

Stary Browar to jedyne w swoim rodzaju żywe centrum miasta, odwiedzane przez blisko 10 milionów osób rocznie. Jest miejscem pełnym prawdziwych i inspirujących historii, które tworzy każdy, kto przekroczy jego ceglane progi.

Udostępnij

Wybrane realizacje

WE ARE NOW

[click to follow]